Volejte ihned +420 596 541 775

Naše firma vznikla v roce 1993 a v souvislosti s tímto vznikem si stanovovala vždy vysoké cíle v oblasti smluvního zabezpečování ostrahy a ochrany majetku. Během uplynulých 23 let se firma rozrůstala a v současné době je rozdělena do tří divizí, které jsou spolu úzce spjaté a jejich činnost se vzájemně prolíná.

Za dobu našeho dlouhodobého působení se nám podařilo stát se při svých aktivitách firmou s celorepublikovou i zahraniční působností.

V současné době provádíme ostrahu na cca 90 objektech s rozdílnými způsoby střežení. Velkou měrou se také podílíme na střežení supermarketů a obchodních domů různých obchodních řetězců na území celé České republiky a Slovensku. V současné době střežíme 150 různých supermarketů s rozdílnými požadavky jednotlivých řetězců.

Pro zabezpečení ostrahy nyní zaměstnáváme cca 480 zaměstnanců v profesích: strážný, strážný – psovod, inspektor strážní služby, dispečer pultu centralizované ochrany, technik výjezdové skupiny a detektiv prodejen. Při výběru našich zaměstnanců klademe největší důraz na odbornou znalost, korektnost, slušné chování a vystupování, v neposlední řadě pak zájem podílet se svými dobrými výsledky na rozvoji firmy.

Při uzavření smlouvy nabízíme poskytování náhradního plnění stavu pracovníků se zdravotním postižením, které ukládá zákon o zaměstnanosti a to ve výši 4% z celkového počtu zaměstnanců, neboť naše společnost splňuje podmínky příslušného zákona o zaměstnanosti.

Naše společnost poskytuje služby ostrahy výhradně vlastními zaměstnanci a nevyužívá služeb žádných subdodavatelů.

 

 

Если вы хотите расслабиться и заработать, то на Мостбет это можно сделать прямо сейчас.
Quickly download a song? Or maybe a lot of songs at once? Then go to mp3 juice and do it!